Designerskie miejsca w Trójmieście

By | 24 lutego 2012

Niecałe 15 minut od najbardziej popularnego molo, i tym samym od Opery Leśnej w Polsce znajduje się nietypowy hostel Lunatic. Niezwykle miłe miejsce, w którym każdy odszuka coś dla siebie. Urządzone w bardzo ciekawej stylistyce pokoje zapewne nie jednego turystę skuszą swoim wnętrzem.

Bardzo ciekawy również zjawiskowy hostel Lunatic znajduje się w Sopocie. Stylistyka w jakiej wykonane zostały wnętrza jest bardzo ciekawa. W pokojach zobaczyć można , co oczywiście jest dużym plusem – nadaje to również niepowtarzalnego klimatu, dla danego miejsca. Każdy pokój w hostelu jest wyjątkowy – bo urządzony w innej tematyce.

Nie ma najprawdopodobniej zbyt wiele takich miejsc w Polsce, jak niepowtarzalny hostel w Sopocie – Lunatic, będący połączeniem ekstrawaganckich i awangardowych wnętrz, z popularnie generalnie nazywanymi pomieszczeniami gościnnymi. Goście hotelowi mają sposobność używania ze wspólnego salonu połączonego z częścią jadalną, telewizorem a także mini biblioteczką, komputerem i grami planszowymi.

Obsługa hostelu Lunatic jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę. Pracownicy bez problemu dostarczą gościom wszystkich niezbędnych informacji turystycznych oraz zorganizują szybko i bezproblemowo podróż . Na miejscu w sopockim hostelu dostępna jest także przechowalnia bagażu, a także bezpłatny parking dla gości.

Jeśli można zaplanowac gdzieś wczasy to obowiązkowo nad polskim morzem! Hostel Lunatic w Sopocie prezentuje nam bardzo korzystną ofertę. Poza niskimi cenami, w hostelu można się spotkać też z niezwykle sympatyczną obsługą. Co dzień rano serwowane jest śniadanie w miłej atmosferze. Z kolei przez cały serwowana jest kawa i herbata.

Będąc w Sopocie, nie można nie nawiązać do niezwykle klimatycznego miejsca z duszą – hostelu Lunatic. Twórcy hostelu, z artystycznym zacięciem starali się stworzyć miejsce będące zarazem kameralne i niepowtarzalne, gdzie wypoczywać relaksować się będą turyści z całego świata. Sam hostel w Sopocie mieści się w samym centrum miasta, w XIX wiecznej odrestaurowanej kamienicy.

Pomieszczenia w hostelu Lunatic, które oferujemy naszym klientom są bardzo czyste oraz miłe , pokój nr 10 dodatkowo posiada bardzo klimatyczną werandę. Cena jednego noclegu obejmuje: śniadanie, kawa i herbata przez cały dzień oraz pościel. W sopockim hostelu szanujemy to, żeby każdy, kto nas odwiedzi wyjeżdżał w pełni zadowolony .