Felgi aluminiowe – HURT

By | 18 grudnia 2011

Szczególną grupę opon, mocno cenioną na świecie, stanowią opony motocyklowe Pirelli. Firma posiada kilka rodzajów opon motocyklowych, przeznaczonych zarówno do motocykli szosowych, rajdowych jak i motocykli off-road. Firma proponuje też opony do skuterów a nawet quadów. Ten szeroki wachlarz ofertowy w połączeniu z doskonałą jakością ogumienia, pozwala na to, by firma była jedną z bardziej konkurencyjnych na rynku.

Opony Zimowe Pirelli i ich historia. Pierwsze opony samochodowe Pirelli wyprodukowano pod sam koniec XIX wieku. Kilka lat wcześniej, firma zdecydowała się na to, by wprowadzać na rynek opony rowerowe. Pirelli niemalże od samego początku stała się firmą kultową, o wysokich przychodach. Dziś, na rynku, poza ogumieniem do samochodów, firma produkuje również inne rodzaje opon – na przykład opony rolnicze. Pirelli jest obecnie piątym co do wielkości sprzedaży producentem opon na świecie.

Zasady przechowywania opon

– ogumienie nie powinno być przechowywane w warunkach bezpośredniego oddziaływania promieni słonecznych i ciepła
– należy unikać zawilgocenia – w pomieszczeniach nie powinny znajdować się urządzenia generujące ozon (np. silniki i inne urządzenia elektryczne)
– razem z oponami nie powinny być przechowywane środki degradujące gumę (takie jak paliwa, oleje, smary, kwasy i zasady) Kryteria podane za Polską Normą PN-C-94300-7.

Pierwsze opony samochodowe Pirelli wyprodukowano pod sam koniec XIX wieku. Kilka lat wcześniej, firma zdecydowała się na to, by wprowadzać na rynek opony rowerowe. Pirelli niemalże od samego początku stała się firmą kultową, o wysokich przychodach. Dziś, na rynku, poza ogumieniem do samochodów, firma produkuje również inne rodzaje opon – na przykład opony rolnicze. Pirelli jest obecnie piątym co do wielkości sprzedaży producentem opon na świecie.

Opony , które przeszły próbę tego toru po prostu można zaufać. Z nowości jakie ostatnio wprowadziła firma, warto wspomnieć o takich produktach jak opony Pirelli Snowsport i Carving. Opony zimowe Pirelli Carving to nowoczesne opony kierowane początkowo głównie o odbiorców skandynawskich. Są to opony Pirelli przystosowane do tego, by mocować na nich kolce. Po sukcesie opon carving, Pirelli postanowiło wprowadzić na pozostałe rynki opony Pirelli Carving, które nie wymagają kolcowania.

Dodaj komentarz