Kawa odchudzająca czyli Slim Coffee dla Ciebie.

By | 4 kwietnia 2012

Jednym z cennych źródeł łatwo przyswajalnego błonnika jest kawa zbożowa, jednak wielu osobom kojarzy się ona z PRL-em, więc dość negatywnie. Za to normalna czarna kawa to produkt, którego właściwości zdrowotne przez cały czas wzbudzają kontrowersje: pobudza, lecz uzależnia, wypłukuje magnez z organizmu. Dla ludzi odchudzających się opracowano specjalny napój o smaku kawy, wspomagający obniżkę zbędnych kilogramów suplement diety Slim Coffee, dostarczający, tak jak Inka błonnika spożywczego, ale pozbawiony złych skojarzeń, jakie może wywołać tradycyjna kawa zbożowa.
Vita -miner dieta to preparat polecany jednostkom odchudzającym się, uzupełniający codzienną dietę o niezbędne do dobrego funkcjonowania witaminy i minerały. Jest dostępny w aptekach bez recepty.
Olimp Therm Line 2 to preparat polecany osobom, które chcą pozbyć się nadmiaru tłuszczyku. Jego czynne składniki świetnie wpływają na spalanie tkanki tłuszczowej dzięki zwiększonej termogenezie. Jest zalecany zwłaszcza osobom o kiepskiej przemianie materii, nie uprawiającym sportu, wykonującym pracę siedzącą, będącym na nisko energetycznych dietach odchudzających. Suplement jest polecany również osobom aktywnie uprawiającym sport.