Meble ogrodowe.

przez | 30 maja 2012

Od dwóch lat rozmyślam nad swoim życiem. Nie mam całkowicie pomysłu co pragnąłbym robić, bo aktualnie pasjonuję się wyłącznie wytwarzaniem mebli kuchennych. Mój ojciec jest dobrym biznesmenem i chciałby żebym kroczył jego krokami – Tak wyłącznie on twierdzi. Chciałbym napisać teraz o swojej największej porażce.

Meble kuchenne płyną w moich żyłach od ponad 10 lat. Sądzę, że to wina mego dziadka, którego strasznie kochałem. O ile chodzi o meble kuchenne Kalisz to był najlepszy. Ludzie czekali tygodniami, żeby projektował dla nich unikalne meble. Bardzo często po nauce razem pracowaliśmy i miałem w takim momencie wrażenie, że żyję. Niestety teraz dziadek jest w lepszym świecie i bardzo mi go brak.

Ojciec jest wiecznie w pracy. Też jest liderem w swojej profesji, ale mnie bankowość kompletnie mnie nie interesuje. Pragnę projektować najlepsze meble w kraju. Jeśli ktoś wspomni meble kuchenne Ostrów Wielkopolski to żeby po chwili pojawiało się moje imię. Tata mi na coś takiego nie da w swoim życiu pozwolenia. Jego pierwszy syn ma być taki jak on, nawet o ile go to zupełnie nie interesuje.

I tak mijają mi dni, które są całkowicie bez krzty szczęscia. Spędzam mnóstwo czasu na szkolenia z finansów, które są straszliwie nudne. Gdy tylko skończę 18 lat to wyprowadzam się i będę {hciał spełnić moje marzenia. Zrobię to dla najsympatyczniejszego człowieka na Ziemi…Dla swojego dziadka.