Regulamin

Regulamin dodawania artykułów w serwisie http://qlkat.pl

Warunkiem dodania artykułu do qlkat.pl jest akceptacja poniższego regulaminu.

1. Serwis jest wielotematyczny i zezwala się na dodawanie artykułów o dowolnej tematyce nie naruszającej przepisów prawa, obraźliwych, nieetycznych, zawierających treści rasistowskie, nawołujące do nienawiści i przemocy, zawierające treści erotyczne lub pornograficzne, ubogie merytorycznie itp.
2. W celu dodania artykułu wymagana jest rejestracja w serwisie za pomocą formularza rejestracyjnego.
3. Dodawanie artykułów jest darmowe.
4. Dodawany artykuł musi być napisany w sposób logiczny oraz nie może zawierać błędów ortograficznych ani stylistycznych.
5. Każdy zamieszczany tekst musi zawierać tagi a ich liczba nie może przekroczyć 5.
6. Artykuł można dodać maksymalnie do 3 kategorii.
7. Wpisy, które dodajesz są moderowane w związku z czym Administracja serwisu zastrzega sobie prawo do usuwania niezgodnych z regulaminem artykułów bez powiadomienia ani podania przyczyny.
8. Każdy użytkownik może dodawać nieograniczoną ilość artykułów różniących się treścią i zawartymi w nich linkami. Wielokrotne linkowanie tych samych stron, powielanie tych samych artykułów, wielokrotne publikowanie podobnych artykułów jest zabronione, a autorzy takich wpisów będą bez ostrzeżenia usuwani, wraz z dodanymi przez nich wszystkimi wpisami, bez względu na ich poprawność i zgodność z niniejszym regulaminem.
10. Zamieszczając artykuł oświadczasz, że jesteś jego autorem, lub działasz w imieniu autora i masz pełne prawa do jego rozpowszechniania i publikacji.
11. Administracja nie może gwarantować pełnej dostępności serwisu i nie może odpowiadać za szkody powstałe w wyniku niedostępności strony lub jej nienależytego działania ani nie będzie rekompensować takich szkód.

Dodaj komentarz