Wpisy do katalogów

By | 4 grudnia 2011

Pozycjonowanie to szereg działań mających na celu skuteczne promowanie strony internetowej ze szczególnym uwzględnieniem jej wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych. Jest to nowoczesna forma marketingu skupiająca się na wpływaniu na wyniki wyszukiwania. W chwili obecnej jest to najskuteczniejsza i najbardziej korzystna  forma promocji i reklamy w internecie. Jednym ze sposobów pozycjonowania jest dodawanie strony www do katalogów, czyli serwisów skupiających linki do dużej ilości stron. Nasz katalog opiera się na najnowszych rozwiązaniach seo , co pozwala na skuteczna promocję strony w internecie .

Jeśli podstawa waszego biznesu to strona strona internetowa, to zależy wam na odwiedzinach, po to, aby potencjalni klienci odwiedzili tę stronę, ewentualnie wykonali akcję przez nas pożądaną. Klienci muszą jednak tę stronę w internecie znaleźć.

Dobrze wykonana i przemyślana struktura katalogu ułatwia dotarcie do stosownej podkategorii. Wpisanie strony do katalogu, to oczywisty warunek powodzenia naszych poszukiwań. Tego nie da się obejść. Podczas wpisywania strony do katalogu podajemy garść istotnych informacji, a przede wszystkim adres internetowy. Niektóre katalogi moderują wpisy, słabe strony są odrzucane, podobnie strony o kontrowersyjnej treści. Część katalogów jest płatna. Katalogów jest sporo i trzeba się wpisać do wszystkich, a przynajmniej do tych kilkudziesięciu najbardziej popularnych.

 

 

Dodaj komentarz